• Spracovanie kovov a priemyselné zváranie

  • Precízne rezanie kovov

  • Povrchové úpravy kovov

Spolu silnejší, neustále inovatívni.

Od roku 2006 sa špecializujeme na výrobu špecifických transportných paliet, kovových obalových konštrukcií a spracovanie kovov. Zameriavame sa predovšetkým na OEM zákazníkov v automobilovom priemysle. Medzi našich klientov patrí Mercedes-Benz, BMW, AUDI, PORSCHE, alebo MAN. Okrem špeciálnych riešení pre prepravné obaly zahŕňa náš sortiment aj rôzne oceľové konštrukcie, vrátane zváraných komponentov, lisovaných dielov a komponentov rezaných laserom alebo plameňom.

Neustále sa snažíme plniť a prekračovať očakávania našich obchodných partnerov, využívajúc naše rozsiahle profesionálne skúsenosti. Sme hrdí na to, že sme spoľahliví a zodpovední dodávatelia.

Pre naše úpešne ukončené projekty, navštívte prosím galériu.

Mastering Metalcraft

+ Zvárané konštrukcie

+ Zvárané komponenty 

+ Lisované komponenty

+ Lišty

+ Rezanie laserom

+ Rezanie plameňom 

+ Ohýbanie

+ Povrchová úprava 

Špičková kvalita a koordinácia

Povrchová úprava

Pre zvýšenie kvality a trvanlivosti kovových prvkov poskytujeme komplexnú ponuku povrchových úprav. Zinkový povlak, galvanizácia alebo pozinkovanie posilní vaše produkty aj v najnáročnejšom prostredí a ochráni pred hrdzavením a degradáciou. Práškové lakovanie alebo efektívne pieskovanie pridáva ďalšiu vrstvu odolnosti a zabezpečí bezchybný povrch.

Inžinierske služby

Takmer 20 rokov skúseností v kombinácii s použitím najnovších technológií nám umožňujú rýchlo a flexibilne reagovať. V oblasti produkcie paliet a kovových obalových konštrukcií pokrývame širokú škálu oblastí, vrátane výroby prototypov, následnej produkcie, zváranie, obrábanie a povrchové spracovanie. Ponúkame najnovšie technológie a inovatívne prístupy, od konceptu až po finálnu výrobu.

Flexibilita a inovatívnosť

Nepretržite posúvame hranice toho, čo je možné a dokážeme sa prispôsobiť rozmanitým potrebám a projektom. Či už ide o prispôsobovanie dizajnov, zohľadňovanie jedinečných špecifikácií alebo úpravu výrobných procesov, snažíme sa ponúkať individuálne riešenia. Inovácia nás inšpiruje a posúva vpred. 

Orientácia na klienta

Základom našej filozofie je záväzok voči našim klientom. Chápeme, že každý projekt je jedinečný, a preto ponúkame komplexnú procesnú spoľahlivosť a individualizovanú výrobu. Realizujeme všetky požiadavky spoľahlivo a v obvyklej špičkovej kvalite a môžete nám plne dôverovať, že spolu dosiahneme výnimočné výsledky.

Kontrola kvality

Kontrola kvality v kovopriemysle je kritickým procesom. Pracujeme tak, aby naše riešenia spĺňali všetky špecifikované normy a požiadavky. Implementácia systémov manažérstva kvality nám pomáha zaviesť štandardizované procesy, postupy a protokoly pre kontrolu kvality. 

Technická podpora

Naša technická podpora a prípadné poskytnutie opravných riešení zabezpečujú bezproblémovú prevádzku a údržbu. Či už ide o poskytovanie poradenstva alebo vykonávanie opráv, sme odhodlaní pomáhať našim zákazníkom na každom kroku. 

Plánujete projekt?

Neváhajte nás kontaktovať.

HPS SK s.r.o. / Nejedlého 57 / Bratislava 841 07 / Slovakia

tel.: +421 2 2036 1205 / e-mail: info@hps-sk.sk ​

sk_SKSlovak